poniedziałek, 3 listopada 2014

Biustonosze inne niż wszystkie.

Pewnego dnia dostałam propozycję od firmy Julimex przetestowania:
  • Biustonosz Samonośny Srebrna Koronka 
  • Biustonosz Samonośny Kropki

Pomyślałam fajnie, czemu nie poszperałam po stronie Julimex obejrzałam co tam mają fajnego :) i z niecierpliwością czekałam na swoją przesyłkę. Bardzo interesowało mnie w jaki sposób ten biustonosz będzie wyglądał i co najważniejsze jakim cudem będzie się trzymał bez ramiączek i zapięcia z tyłu. Po bardzo, krótkim czasie moja przesyłka dotarła tak prezentowały się zapakowane biustonosze.


Jako ciekawska kobieta :) od razu przystąpiłam do testów. Po otwarciu pudełek w środku w fajnym zapinanym na zatrzaski opakowaniu mamy spakowany nasz biustonosz. Jest on zapinany tylko na środku małym plastikiem. Generalnie wygląda identycznie jak inne biustonosze, tylko nie ma ramiączek i zapięcia z tyłu.


Bardzo mnie interesowało w jaki sposób będzie się on trzymał, po odwróceniu na drugą stronę moja ciekawość została zaspokojona :) Po drugiej stronie mamy folię, ściągamy ją a pod nią mamy warstwę kleju i to właśnie dzięki niemu biustonosz trzyma się bez problemu przy naszym ciele.


Już wiedziałam jak wygląda, jak się trzyma, więc przyszła pora na test. Pełna obaw założyłam biustonosz. Czego się bałam ? po 1 tego że biustonosz nie będzie się trzymał, po 2 tego że klej zostanie na moim ciele i będzie go trudno usunąć. Jak się okazało moje obawy były nie potrzebne.


Oczywiście za 1 razem miałam dziwne uczucie, że biustonosz się odkleja, że już go zgubiłam itp ale po jakimś czasie to uczucie znika. Biustonosz jest fajną alternatywą szczególnie latem, kiedy nosimy bluzki odkrywające ramiona.Biustonosz mimo moich obaw naprawdę nosi się świetnie nosi, i nie ma obaw że się odklei, gdy o ściągniemy, żadna warstwa kleju nie pozostaje na naszym ciele. Łatwo się go zakłada , łatwo ściąga i na prawdę nie powoduje żadnego dyskomfortu. Biustonosz bardzo ładnie kształtuje i modeluje kształt biustu. Ja jestem z niego bardzo zadowolona i polecam Wam go serdecznie.


 Biustonosz samonośny obszyty materiałem. Biustonosz nie posiada ramiączek ani zapięć na plecach, jest zapinany z przodu. Bardzo wygodny w użyciu. Ładnie kształtuje i modeluje biust. Miseczki biustonosza są pokryte specjalnym klejem medycznym, dzięki któremu biustonosz doskonale trzyma się na piersiach. Chcesz czuć się swobodnie z odkrytymi ramionami podczas przyjęcia, ślubu czy studniówki? Ten biustonosz - to najlepsze rozwiązanie do strojów wieczorowych. Jeśli natomiast cenisz sobie swobodę i komfort noszenia letnich, zwiewnych kreacji - to także produkt dla Ciebie!Zapraszam do sklepu Julimex: TUTAJPODPIS


1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.