czwartek, 6 listopada 2014

Czy pisakiem można malować tylko po kartce ??


MAYBELLINE LAKIER W PISAKU DO ZDOBIEŃ CZARNY 


Pisak z cienką końcówką został zaprojektowany, aby umożliwić zrobienie precyzyjnych linii i skomplikowanych wzorów na paznokciach.


Cena : 8,89 zł

 


Malując paznokcie nie raz uwielbiałam pobawić się i stworzyć na nich jakieś wzorki, ale niestety nie jestem jakoś mega uzdolniona w tworzeniu tego typu rzeczy i nie raz brakowało mi też cierpliwości :)
Kiedy otrzymałam do testów pisak pomyślałam fajna nowość chętnie ją wypróbuje.


Pisak działa jak pióro po naciśnięciu farbka spływa na końcówkę i wydostaję się z niej mała stróżka. Bardzo mnie to zaskoczyło a jednocześnie ucieszyło. Pisak występuje w różnych kolorach ja akurat testowałam czarny. Jego użycie jest banalnie proste wystarczy wstrząsnąć pisakiem, nacisnąć końcówkę pisaka do paznokcia by farbka spłynęła i możemy śmiało malować nasze wzroki :) Pisak wysycha dość szybko. Maluje się nim o wiele lepiej i prościej niż np. lakierem z cienką końcówką do robienia zdobień.


 Wzorki zawsze malujemy na porządnie wyschniętym lakierze inaczej zniszczymy sobie końcówkę pisaka. Zdobienie najlepiej pokryć bezbarwnym lakierem inaczej może się okazać, że na drugi dzień wzorek zniknie. Dla mnie to bardzo fajny gadżet, którym na pewno jeszcze się pobawię w wolnej chwili i postaram się zrobić przy jego użyciu jakieś fajne wzorki. Jeżeli chcecie w łatwy sposób ozdobić wasze paznokcie polecam wypróbowanie pisaków.
Zapraszam do sklepu ezebra.pl : TUTAJ
PODPIS1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.