poniedziałek, 19 stycznia 2015

Zachowaj wspomnienia na całe życie - OleMole ci w tym pomoże :)

Foto książka to super sprawa i na pewno każdemu sprawi ona wiele radości. Posiadam w domu parę foto książek, lecz z firmą OleMole miałam styczność pierwszy raz i byłam bardzo ciekawa jak wygląda wydrukowana przez Nich foto książka.

Od początku :) najpierw musimy przecież stworzyć foto książkę :) Czy jest to trudne ? Nie, chyba każdy sobie z tym poradzi. Najpierw wchodzimy na stronę: http://olemole.pl/ i pobieramy program do tworzenia książki. Później uruchamiamy program i jesteśmy w 7 niebie :) Ach tworzenie wspomnień na papierze jest na prawdę cudowną sprawą, a gdy do tego mamy jeszcze świetny program, dzięki któremu możemy dodać : tło, cliparty, ramki itp to czegoż chcieć więcej ? :) 
 

Jak już wspominałam nie jest to moja 1 foto książka, ale nie boję się użyć stwierdzenia, że jest to NAJŁADNIEJSZA książka jaką mam. Gdy ją 1 raz ujrzałam, aż łzy cisnęły mi się na policzki cudowna okładka - mięciutka w dotyku wykonana bardzo solidnie. Kiedy stworzymy naszą foto książkę program wysyła cały album do OleMole, gdzie zostaje wydrukowana. Książkę otrzymałam w ciągu 2 dni co uważam za rewelacyjny czas. Od momentu złożenia zamówienia dostajemy e-maile dzięki czemu jesteśmy cały czas na bieżąco i wiemy co się dzieję z naszym zamówieniem. Samo zamówienie, gdy do nas dociera wskazuję na profesjonalizm firmy, która dba o klienta, ślicznie zapakowana i zabezpieczona przesyłka to kolejny plus OleMole. Na stronie OleMole znajduję się przewodnik krok po kroku, gdy by ktoś napotkał na jakieś problemy. Jak oceniam sam program na 6+ na prawdę każdy znajdzie tam to czego szuka mnóstwo szablonów i dodatków. Standardowo album zawiera 28 stron, ale oczywiście gdy jest taka potrzeba możemy ich dodawać do woli. Sam wydruk którego się obawiałam też jest świetny zdjęcia wyglądają prześlicznie. Album zrobił na mnie ogromne wrażenie, a sama firma zaskoczyła mnie równie pozytywnie. Polecam Wam tworzenie wspomnień razem z firmą OleMole ja na pewno do nich wrócę :)


 Zapraszam na stronę: TUTAJ


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.