środa, 4 lutego 2015

Brzydkim zapachom mówię a kysz :) Akuna i ich Odor Killer.Odor Killer to naturalny, pozbawiony substancji chemicznych oraz bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin neutralizator nieprzyjemnych zapachów. Odor Killer w przeciwieństwie do tradycyjnych odświeżaczy powietrza nie maskuje przykrych zapachów, ale neutralizuje je, skutecznie usuwając. Produkt nie plami i nie pozostawia zapachu własnego, nie odbarwia, może być z powodzeniem stosowany do odkurzaczy piorących i nawilżaczy powietrza. Odor Killer dostępny jest w dwóch pojemnościach: poręcznej, 50 ml buteleczce, którą łatwo zabrać ze sobą na trening, siłownię czy do samochodu ekonomicznej 200 ml butelce, która idealnie nadaje się do stosowania w domu lub miejscu pracy Gdzie można używać Odor Killer? Odor Killer możesz używać wszędzie tam, gdzie gromadzą się nieprzyjemne zapachy potu, tytoniu, zwierząt, jedzenia oraz inna nieprzyjemna woń. Z powodzeniem możesz go użyć w kuchni, toalecie, szafkach na obuwie, samochodzie, w gospodarstwie domowym i zakładach pracy. Sposób użycia Odor Killer Rozpyl odpowiednią ilość Odor Killer bezpośrednio w pomieszczeniu lub na źródło nieprzyjemnego zapachu (dywan, zasłony, tapicerkę, kosz na śmieci, obuwie itp.). Odor Killer znajduje się w bardzo poręcznej buteleczce, z atomizerem za co wielki plus, nie ma więc problemu by wydostać zapach na zewnątrz, wystarczy jedno naciśnięcie. Po wydostaniu preparatu przez chwilę czujemy przyjemny zapach mi trochę przypominał on lawendę, by już po chwili nieprzyjemny zapach, którego chcieliśmy się pozbyć zniknął. Odor Killer świetnie sprawdza się w szafce z butami, łazience, świetnie też radzi sobie z "zapachem" po papierosach. Nie pozostawia żadnych plam więc spokojnie możemy psikać nim do woli bez obawy że coś się zabarwi. Na początku myślałam, że ten neutralizator to to samo co zwykły odświeżacz powietrza myliłam się :) gdyż odświeżacz co prawda zostawia ładny zapach, ale na jakiś czas, a Odor Killer neutralizuje niechciany zapach. Polecam Wam wypróbowanie go. http://akunapolska.pl/ PODPISOdor Killer to naturalny, pozbawiony substancji chemicznych oraz bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin neutralizator nieprzyjemnych zapachów.Odor Killer w przeciwieństwie do tradycyjnych odświeżaczy powietrza nie maskuje przykrych zapachów, ale neutralizuje je, skutecznie usuwając. Produkt nie plami i nie pozostawia zapachu własnego, nie odbarwia, może być z powodzeniem stosowany do odkurzaczy piorących i nawilżaczy powietrza.

Odor Killer dostępny jest w dwóch pojemnościach:

  • poręcznej, 50 ml buteleczce, którą łatwo zabrać ze sobą na trening, siłownię czy do samochodu
  • ekonomicznej 200 ml butelce, która idealnie nadaje się do stosowania w domu lub miejscu pracy

Gdzie można używać Odor Killer?

Odor Killer możesz używać wszędzie tam, gdzie gromadzą się nieprzyjemne zapachy potu, tytoniu, zwierząt, jedzenia oraz inna nieprzyjemna woń. Z powodzeniem możesz go użyć w kuchni, toalecie, szafkach na obuwie, samochodzie, w gospodarstwie domowym i zakładach pracy.Sposób użycia Odor Killer

Rozpyl odpowiednią ilość Odor Killer bezpośrednio w pomieszczeniu lub na źródło nieprzyjemnego zapachu (dywan, zasłony, tapicerkę, kosz na śmieci, obuwie itp.).
 Odor Killer znajduje się w bardzo poręcznej buteleczce, z atomizerem za co wielki plus, nie ma więc problemu by wydostać zapach na zewnątrz, wystarczy jedno naciśnięcie. Po wydostaniu preparatu przez chwilę czujemy przyjemny zapach mi trochę przypominał on lawendę, by  już po chwili nieprzyjemny zapach, którego chcieliśmy się pozbyć zniknął. Odor Killer świetnie sprawdza się w szafce z butami, łazience, świetnie też radzi sobie z "zapachem" po papierosach. Nie pozostawia żadnych plam więc spokojnie możemy psikać nim do woli bez obawy że coś się zabarwi. Na początku myślałam, że ten neutralizator to to samo co zwykły odświeżacz powietrza myliłam się :) gdyż odświeżacz co prawda zostawia ładny zapach, ale na jakiś czas, a Odor Killer neutralizuje niechciany zapach. Polecam Wam wypróbowanie go.


 http://akunapolska.pl/

PODPIS Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.