czwartek, 19 marca 2015

Dziś zapraszam na darmową herbatę :) - KONESSO.plHerbata czarna ekspresowa CEYLON uprawiana w wysokich partiach górkskich regionu Dimbula ceniona jest za doskonały smak i aromat.


Oferta gastronomiczna herbat Loyd Tea obejmuje zestaw herbat najwyższej jakości przeznaczonych do hoteli, restauracji, kawiarni i innych punktów gastronomicznych.

Nowa forma pakowania i prezentowania herbat w saszetkach, to wygodne w użyciu pudełko ze zdejmowanym wieczkiem i sześcioma przegródkami w środku.

 

Pudełko można wykorzystać jako prezenter nawet sześciu rodzajów herbaty, mieści łącznie 100 saszetek. 

Skład: Czarna herbata
Kraj pochodzenia: Sri Lanka
Opakowanie: 100x2g Herbatę można kupić w 6 smakach.Herbata znajduje się w dużym pudełku z 6 przegródkami, każda z saszetek zapakowana jest osobno w osobną kopertę z metalizowanej folii co bezpośrednio przekłada się na utrzymanie świeżości produktu. Herbata posiada bursztynową barwę jest mocna , dla mnie 1 herbata wystarcza spokojnie na zaparzenie 3 sztuk.  Ma intensywny smak co bardzo lubię w herbatach. Herbata występuję też w innych smakach i bardzo chętnie poznam też jej inne oblicza :) Dla mnie jako osoby, która uwielbia herbaty ta herbata zasługuję na 5 :) Polecam jej wypróbowanie.


 Sklep z kawą

PODPIS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.