piątek, 27 marca 2015

Kto ma ochotę na pyszną kawę ?

 

 Kawa mielona Diemme Maranello 250g :

Skład: 100% Arabica
Stopień palenia: Średni
Zawartość kofeiny: Niska


Kawa Diemme Maranello to wyjątkowa mieszanka, która została oznaczona znakiem towarowym "made in red". Znak ten potwierdza współpracę doskonałej palarni kawy z koncerem FERRARI. Mieszanka Diemme Maranello przez koneserów kawy uznawana jest za jedną z najlepszych kaw na świecie. Jest to mieszanka 8 odmian starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki, każda odmiana palona jest oddzielnie w małych partiach i w jednolitej temperaturze.
 


Kawa Diemme Maranello charakteryzuje się szlachetnym, idealnie zbalansowanym smakiem z lekko wyczuwalną nutą owocową. Kawa charakteryzuje się trwałą, gęstą cremą.

Moja opinia : 

Kawa znajduje się w szczelnie zamkniętej plastikowej puszce. Po otwarciu puszki czuć piękny zapach, palonej kawy. Zastanawiała mnie nutka owocowa, która podobno jest wyczuwalna w tej kawie ja takowej nie czułam. Mimo, iż zawartość kofeiny jest niska kawa jest dość mocna, ale o to chyba chodzi w dobrej kawie :) nie wyczuwałam w niej ani trochę smaku goryczki za co wielki plus. Kawę piłam jako najzwyklejszą czarną kawę, ale także jako kawę latte i cappuccino i smakowała mi bardzo w każdej postaci . Nie ma problemu z dolaniem do niej mleka, smak kawy pozostaje nadal pyszny. Kawa bardzo mi posmakowała jej piękny zapach, który zachęca do jej wypicia oraz dobry smak i brak kwasowości sprawił, że kawa pozostanie ze mną na dłużej.

A Wy znacie tą kawę ? jak Wam smakuje ?
 Sklep z kawą
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.