wtorek, 17 marca 2015

ReachBlogger - platforma współpracy z blogerami.
ReachBlogger to platforma porozumienia między blogerem, a klientem.

 

 

 

Reachblogger umożliwia oferowanie bardzo efektywnego i unikalnego produktu jakim jest “wpis inspirowany”. Klient inspiruje Blogera do napisania wpisu, a Bloger sam produkuje treść na swojego bloga. Reachblogger jako jedyna platforma umożliwia rozliczenie pieniężne oraz barterowe. Dzięki funkcjonalnością platformy Bloger w łatwy sposób może stworzyć własne portfolio wraz ze szczegółowym opisem swojej działalności i tworzonych stron.Każdy dodany blog jest przypisany do odpowiedniej kategorii, dzięki czemu Klienci skuteczniej mogą dotrzeć do pożądanej grupy docelowej.

 reachblogger


Bloger po dokonaniu bezpłatnej rejestracji dodaje swojego bloga i tworzy oferty. Jednak na tym jego rola się nie kończy. Bloger może aktywnie poszukiwać zleceń Klientów i zgłaszać do nich swoje propozycje. Warunki współpracy określają same strony umowy. Platforma umożliwia legalne czerpanie zysków, dzięki możliwości wystawiania faktur lub zawierania umowy o dzieło. Tak więc z ReachBlogger mogą korzystać zarówno osoby fizyczne jak i osoby prowadzące działalnością gospodarczą.

Warto zwrócić uwagę na możliwość rozliczeń barterowych. Klient w zamian za reklamę, wpis sponsorowany może zaoferować nam np. swój produkt. To od ustaleń stron decyduje sposób wynagrodzenia. Jeśli też posiadasz bloga  dołącz do Reach Blogger.PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy.

Jeżeli podoba ci się to co robię dołącz do obserwatorów.

Zapraszam do codziennego odwiedzania mojego bloga.